Teslimat Bilgileri

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Türkiye İş Bankası hesabına (TL) olarak aktarım yapabilirsiniz.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödemeler şuan için aktif değildir. Online ödeme olarak banka havalesi veya EFT olarak ödeme alınmaktadır. Aynı zamanda kapıda ödeme ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; PAMİRAY YAYINCILIK üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak PAMİRAY YAYINCILIK ’a bildirmeniz gerekmektedir. info@pamiraykitap.com mail adresimize bilgi bırakabilir,  (0212) 435 35 45 / (0532) 060 69 00 no’lu telefonlardan bilgi verebilirsiniz.

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin ödemesi banka havale yada EFT yoluyla yapıldığı takdirde  ertesi gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Banka Havalesi veya EFT 5 iş günü içerisinde yatırılması belirtilmiştir. Ödemesi yapılan siparişlerinizin gönderimi ödeme anından itibaren geçerlidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içerisinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişi verilen ürünler uygun kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

PAMİRAY YAYINCILIK iletişim alanlarından bizlere danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar banka kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda . info@pamiraykitap.com mail adresimize yada  (0212) 435 35 45 / (0532) 060 69 00 no’lu telefon numaralarından bizlere ulaşıp bilgi verin ve sizlere belirtilen talimatları uygulayın. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.